Друк
Категорія: Блог
Перегляди: 4855

Немає нічого кращого, ніж матеріали створені самою природою. Складно уявити собі більш екологічно чистий матеріал для виготовлення меблів, ніж масив натурального дерева.

Не останнє місце в будинку займає кухня, тому облаштувати своє місце для трапези важливо найоптимальнішим способом. Щоб реалізувати проект своєї мрії в будинку, багато хто воліє замовити кухню, а не купувати готову. Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення кухні з масиву під замовлення в Івано-Франківську чудової якості.

Замовте кухню з масиву - це справжній витвір мистецтва у вас вдома. Ми здійснюємо найсміливіші дизайнерські ідеї, використовуючи новітні технології, кращу фурнітуру і перевірений часом натуральний матеріал - дерево.

Кожна кухня з масиву під замовлення має свій неповторний малюнок дерева, а сам гарнітур створить стильну і затишну атмосферу у вашому домі.

Основні переваги, якими володіють меблі для кухні з масиву:

Функціональність кухні з масиву під замовлення дуже висока. Матеріал дозволяє робити надрізи, вирізи і округлені торці без шкоди естетичності і практичності. Якщо купувати кухні з масиву на замовлення, можна врахувати всі потреби процесу приготування їжі і самому вибрати розташування поличок і тумбочок.

Масив (дуба, ясеня) - це високоякісний матеріал, який вже на протязі декількох століть використовується для виготовлення кухонних меблів в Європі. Головними його перевагами є екологічність, стійкість до механічних пошкоджень і практичність. Кухні з масиву під замовлення прослужать Вам не один рік, а можливо і не одне десятиліття.

Ціна кухні з масиву дерева під замовлення

Ціни на кухні з масиву під замовлення Івано-Франківськ також досить прийнятні.

Корпус шаф для кухонь з масиву виготовляється з ламінованої ДСП. Цінні породи натурального дерева йдуть тільки на виготовлення фасадів, що дає можливість значно зменшити загальну вартість кухонного гарнітура. Всі меблі виготовляються нами під замовлення за індивідуальним ескізом, складеним на основі ваших побажань. Тому кінцева вартість нової кухні з масиву під замовлення залежить від розміру, внутрішнього наповнення кожного з її елементів і фурнітури.
Для того, щоб уточнити попередню вартість, ви можете надіслати ескіз на нашу електронну пошту або замовити розрахунок кухні з масиву, яка вам сподобалася, фото яких представлено в нашому каталозі.

Наші кухні з масиву під замовлення в Івано-Франківську - це екологічність, надійність, краса і неповторна затишна атмосфера.

Зателефонуйте за номером (0342) 73-56-63 або (067) 750-15-94, також чекаємо Вас у нашій студії!