Друк
Категорія: Блог
Перегляди: 4552

Вибираючи меблі для свого будинку, кожен з нас хоче зробити внутрішній житловий простір максимально затишним і комфортним. Меблі, які нас оточують, в певному сенсі є відображенням нашої індивідуальності - саме тому часом так важко зробити правильний вибір.

Ворох студія пропонуємо меблі під замовлення високої якості в Івано-Франківську за індивідуальними розмірами власного виробництва з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Асортимент нашої продукції дуже широкий: це кухонні меблі, меблі для дитячої кімнати, гардеробні, вітальні, шафи-купе, меблі для спальні, меблі з масиву дерева і багато іншого.

Налагоджена технологія виробництва в поєднанні з високими стандартами якості дозволяють виробляти високоякісні меблі під замовлення за дуже привабливими цінами. Корпусні меблі під замовлення в Івано-Франківську від нашої студії, виготовлені за індивідуальним проектом, поєднують в собі сучасний дизайн, красу і надійність. Клієнти самі можуть вибрати гарнітури з натурального дерева (масиву), МДФ, ДСП, пластику, скла або їхнього поєднання.

Виготовлення якісних меблів під замовлення в Івано-Франківську

В даний час меблі несуть в собі одну з головних побутових зручностей - багатофункціональність, тому в них все повинно бути комфортним і якісним. Для наочності нашими фахівцями на комп'ютері буде розроблений 3D-проект потрібної вам гарнітури (напр. кухні, спальні, дитячої) в бажаній колірній гамі і з відповідною фурнітурою. До того ж, ви відразу зможете побачити її розстановку в кімнаті, визначити для себе зручні / незручні моменти і зробити заміну окремих частин, перестановку блоків і заміну кольору. При необхідності дизайнер допоможе «вписати» бажаний проект у ваш бюджет.

Власне виробництво якісних меблів під замовлення робить наші ціни прийнятними і демократичними на весь асортимент меблів.

Меблі під замовлення за індивідуальними проектами в Івано-Франківську - переваги:

Даний спосіб придбання меблів є чудовою можливістю для реалізації нових ідей, прояви ваших креативних здібностей, створення неповторного дизайну вашої сучасної квартири в будь-якому стилі: від мінімалізму і хай-тек до елегантної і завжди актуальної класики.

При умові замовлення меблів салон здійснює безкоштовні послуги дизайнера, розробку креслення, створення 3D-проекту та монтаж. Повний спектр наших послуг починається від початкової консультації і закінчується установкою меблів у вашій квартирі. Купуйте якісні меблі під замовлення в нашій студії і ви залишитеся задоволені!

Якісні меблі під замовлення в Івано-Франківську від “Ворох Студії” - це максимальне втілення бажань клієнта в реальність.